Hakkımızda

INC Teknoloji Hakkında

INC Yazılım Çözümleri, yazılım sektöründe faaliyet gösteren, birçok sektör ile çalışma içinde olan, alanında uzman girişimcilerin kurmuş olduğu genç bir şirkettir. İnovasyon ve sistem kelimelerinden ilham almış olup yazılım sektöründe müşterilerine en uygun koşullarla “yenilikçi sistemler“ ile çözüm üretmeyi ilke edinen yeni bir zihniyetin temsilcisidir. Şirketimizin temeli 2019 yılında ADÜ Teknopark’ta atılmış olup, gelişen teknolojiye ayak uydurmak, müşteri ihtiyaçlarına özel çözümler üretmek ve firmaların kurumsal yapıya geçişlerinde teknoloji hizmeti vermek amacıyla faaliyetine başlamıştır.


Misyonumuz

Sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip ederek yeniliklere uyarlanan, değişime öncülük eden, mühendislik zekasını her işe yansıtan, yurt içinde ve yurt dışında tercih edilen uluslararası bir yazılım şirketi olmaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin gereksinimlerine ve beklentilerine etkili bir şekilde karşılık vererek farklı beklentilerine farklı çözümler üretmek. Müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşımla kalite ve maliyet dengesini kurup yüksek kalite ürün ve hizmet sunmaktadır.